Hírek
2016. Június 15. 07:36, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Meggyilkoltak Kecskeméten egy 37 éves nőt
Kedd este kilenc óra körül egy kecskeméti lakásban holtan találtak egy 37 éves nőt, aki a helyszíni szemle adatai alapján bűncselekmény áldozata lett
- tette közzé a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szerda reggel a rendőrség honlapján.A rendőrség emberölés gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 07:35, csütörtök | Belföld
Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a meteorológia
Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a HungaroMet Zrt. szerdai Facebook-bejegyzésében.
2025. Április 23. 07:51, szerda | Belföld
A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn
A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn, mert a szó szerint világbajnok arányú magyar naperőművek dübörögtek - írta az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Április 23. 07:43, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a Voks 2025 tétje, hogy meg tudjuk-e akadályozni Ukrajna uniós csatlakozását
A Voks 2025 véleménynyilvánító szavazás tétje, hogy meg tudjuk-e akadályozni Ukrajna uniós csatlakozását és meg tudjuk-e védeni a magyar embereket az ezzel járó veszélyektől
2025. Április 21. 08:50, hétfő | Belföld
Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás
Húsvét után ismét változékonnyá válik az időjárás, a sok napsütés mellett többfelé várható zápor, zivatar, a hőmérséklet csúcsértéke pedig 20 és 25 Celsius-fok között alakul.