Hírek

2011. Szeptember 13. 07:45, kedd | Sport
Forrás: HírTV

Stosur legyőzte Serenát

73 perc alatt, sima két szettben győzte le az amerikai nyílt teniszbajnokság női döntőjében Samantha Stosur a hosszú kihagyás után visszatérő Serena Williamst.

Az első játszmában az ausztrál teniszező 5:2-re vezetett, és magabiztosan nyert 6:2-re. A folytatást meghatározta a görög bíró Williamst sújtó döntése. A második szettben 3:3 után húzott el Stosur, amerikai ellenfele több pontot már nem is tudott szerezni. Stosurnak ez volt az első egyéni Grand Slam győzelme. (rá)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2024. Július 06. 08:18, szombat | Sport

A spanyolok hosszabbítás után kiejtették a németeket

A spanyol labdarúgó-válogatott hosszabbítás után, a 119. percben fejelt góllal 2-1-re legyőzte a házigazda német csapatot az Európa-bajnokság első, pénteki negyeddöntőjében.

2024. Július 06. 08:17, szombat | Sport

A franciák 11-esekkel búcsúztatták a portugálokat

A vb-ezüstérmes francia válogatott 0-0-s döntetlen után tizenegyesekkel 5-3-ra legyőzte a portugál csapatot a németországi labdarúgó Európa-bajnokság péntek esti negyeddöntőjében.

2024. Július 05. 07:53, péntek | Sport

Nemzetek Ligája - Kispesten játszik az izraeli válogatott

Szeptemberi és októberi Nemzetek Ligája-mérkőzését a Bozsik Arénában játssza az izraeli labdarúgó-válogatott.

2024. Július 04. 08:08, csütörtök | Sport

Magyar válogatott - Rossi: soha nem futottam el a kihívások elől

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya hosszabb Facebook-bejegyzésben osztotta meg gondolatait szerdán a szurkolókkal azután, hogy a hazai szövetség bejelentette, az olasz szakember marad a posztján.